İLGİNİZİ EKEBİLİR
REKLAMLAR
  • Join the Party!
    Online parti ajansınız bugece nereye gitsem nerde ne var diyorsanız iletişime geçin! iletişim mail : info@partideyim.com
GOLD’n’Strings: EVGENY GRINKO İstanbul Konseri
Etkinlikler - 9 Ekim 2013

goldnstrings-evgeny-grinko-istanbul-konseri

EVGENY GRINKO İstanbul Konseri

GOLD’n’Strings serisi sürpriz bir isim ile devam ediyor:

Son günlerin en sevilen şarkılarından VALS’in bestecisi Rus piyanist EVGENY GRINKO ilk kez İstanbul’da!

Moskova’nın yakınında Zhukovsky adlı küçük bir kasabadan çıkan fakat kısa sürede adını tüm dünyaya duyuran genç piyanist Evgeny Grinko 8 Kasım 2013 tarihinde İstanbul’daki ilk konserini verecek. Duygulara hitap eden, dinleyenleri düşsel yolculuklara çıkaran Evgeny Grinko Cinematic Melodies ve Winter Sunshine isimli albümleriyle kazandığı ünü Vals adlı şarkısıyla pekiştirdi. Ülkemizde özellikle Vals adl şarkısıyla tanınan Evgeny Grinko bu yıl 20. yaşını kutlayacak olan Roxy’de gerçekleşecek konserinde piyanosunu konuştururken yanında çello, keman, akordeon’dan oluşan 5 kişilik ekip sanatçıya eşlik edecek.

Birbirinden yetenekli müzisyen ve grupları izleyeceğimiz GOLD’n’Strings serisinin bir parçası olarak gerçekleşecek konser 8 Kasım 2013 Cuma gecesi daha önce Asaf Avidan, Paul Gilbert, Richie Kotzen, God Is A Astronaut, Ian Anderson, Leon Hendrix gibi isimlerin konserlerini düzenleyen MOODLive organizasyonun katkılarıyla İstanbul’un köklü mekanlarından Roxy’de gerçekleşecek.

Ayrıntılı bilgiler çok yakında burada! facebook etkinliği: https://www.facebook.com/events/732614920086935

YORUMLAR
iLGiNiZi ÇEKEBiLiR