İLGİNİZİ EKEBİLİR
REKLAMLAR
  • Join the Party!
    Online parti ajansınız bugece nereye gitsem nerde ne var diyorsanız iletişime geçin! iletişim mail : info@partideyim.com
Volkan Konak Sevgililer Günü Özel
Konserler - 9 Şubat 2013

Volkan-Konak-1

Mekan: JOLLY JOKER ANKARA

Sanatçı: VOLKAN KONAK

Konser Tarihi: 14 Şubat, 2013 -21:00

Karadeniz müziğinin vazgeçilmezi, başarılı sahne performansıyla müzikseverleri hem neşelendiren hem hüzünlendiren kuzeyin oğlu Volkan Konak, birbirinden güzel şarkıların, türkülerin ve şiirlerin buluştuğu gecede sevenlerine muhteşem bir sahne performansı sunacak.

Karadeniz müziğini evrensel tınılarla besleyen usta sanatçı, 1983-1984 yılları arasında İTÜ Türk Müsikisi Devlet Konservatuarına girdi. 1987 yılında “Suların Horon Yeri” albümüyle yörede yaptığı derlemeleri sergiledi. Karadeniz müziğini evrensel müzik formlarıyla buluşturarak, özgün bir yapıda yeniden şekillendiren Volkan Konak, ilk albümü “Efulim”’i 1992 yılında yaptı. Albüm başta Karadeniz halkı olmak üzere müzikseverlerin beğenisini kazandı. Ardından 1994 yılında “Gelir misin Benimle” adlı albümü yayımlandı.

Askelikten hemen sonra albüm çalışmalarına yoğunlaşan Volkan Konak, Pedaliza, Şimal Rüzgarı, Maranda, Mora, Mimoza Çiçeğim adlı albümlerini çıkardı. Çeşitli vakıf, dernek ve dergiler tarafından “Yılın Sanatçısı” ve “Yılın En İyi Müzik Sanatçısı” gibi ünvanlara layık görülen tecrübeli sanatçının ayrıca Fransız prodüktör Alain Finet tarafından alınan bir de bestesi bulunuyor.

Fiyat:
VIP – 100.00 TL
Normal – 50.00 TL

YORUMLAR
iLGiNiZi ÇEKEBiLiR